ART / Oil paintings / Oil painting 13824552
nr 1382 4552
Louis Renzoni
(f. 1952), USA
Louis Renzoni (1952), USA, 'Generous Model'. Signerad och dated a tergo 1985, akryl på duk, 178 c 107 cm,
OIL PAINTING, Louis Renzoni (f. 1952), USA, "Generous Minded". Signerad och daterad a tergo 1985, akryl på duk, 178x107 cm, oramad
Louis Renzoni, amerikansk painter born 1952.
2600
SEK 2000
Monday Mars 1 2021
at 18:14:03
26/2 13:00:12